יחסי אישות לפני נישואים 

מה אומרים הכתובים על יחסי אישות (יחסי מין) לפני הנישואים?שאלה: מה אומרים הכתובים על יחסי אישות (יחסי מין) לפני הנישואים?

תשובה:
ביחד עם כל עם הפעילויות המיניות הלא מוסריות, יחסי מין לפני הנישואים מגונים בכתובים באופן עקבי (מעשי השליחים 15:20; אל הרומיים 1:29; הראשונה אל הקורינתיים 5:1; 13,18: 6; 7:2; 10:8; השנייה אל הקורינתיים 12:21; אל הגלטיים 5:19; אל האפסיים 5:3; אל הקולוסים 3:5; הראשונה אל התסלוניקים 4:3; איגרת יהודה פס' 7). הכתובים מעודדים הימנעות מיחסי מין לפני הנישואים. יחסי מין לפני נישואים נחשבים חמורים בדיוק כמו ניאוף וצורות אחרות של פעילות מינית לא מוסרית, כיוון שהם כולם כוללים יחסי מין עם מישהו שאינך נשוי לו. יחסי מין בין בעל ואשה הם הצורה היחידה של יחסים אשר מאושרים ומעודדים ע"י אלוהים (אל העברים 13:4).

יחסי מין לפני נישואים הפכו לדבר מאוד מקובל מסיבות רבות. הרבה פעמים אנחנו מתמקדים על "הצד המשעשע" ביחסי מין מבלי להכיר בתוצאות של "השעשוע.” נכון, יחסי מין הם הנאה. אלוהים עיצב אותם בצורה כזו. הוא מעוניין שהגבר והאישה ייהנו מהפעילות המינית (בתוך מסגרת הנישואים). מכל מקום, מטרתם העיקרית של יחסי מין אינם רק להנאה אלה להתרבות. אלוהים לא מוציא יחסי מין מחוץ לתחום על מנת לגזול מאיתנו את ההנאה, אלא על מנת להגן עלינו מהריונות לא רצויים וילדים שייוולדו להורים אשר לא רצו בם ולא התכוננו עבורם. תארו לעצמכם כמה טוב יותר היה העולם נראה אם דפוס רצונו של אלוהים לגבי יחסי מין היה נשמר: פחות מחלות מין מועברות, פחות אמהות חד-הוריות, פחות הריונות בלתי רצויים, פחות הפלות וכו'. פרישות הינה המדיניות היחידה של אלוהים ליחסי מין לפני נשואים. פרישות מצילה חיים, מגינה על התינוקות, נותנת ליחסי מין את הערך המיוחד שלהם והחשוב ביותר מכבדת את אלוהים.


חזור לעמוד הבית בעברית


מה אומרים הכתובים על יחסי אישות (יחסי מין) לפני הנישואים?